wtorek, 22 grudnia 2015

WESOŁYCH ŚWIĄT!


Oby prezenty przypadły Wam do gustu, a Mikołaj dał Wam dokładnie to, o czym marzycie. Życzę także wszystkim moim czytelnikom oraz molom książkowym kolejnego zaczytanego, świetnego roku, który otworzy nowe możliwości przed Wami. Podróżujcie, zwiedzajcie świat, spełniajcie marzenia, czytajcie, piszcie, dzielcie się wrażeniami i nie zapominajcie o innych ludziach! 

Wesołych Świąt! ~ Magda. 

8 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego, żeby przyszły rok był jeszcze lepszy od tego. Mnóstwa książek i jeszcze więcej czasu na ich czytanie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za życzenia! I Tobie również życzymy tego samego! Szczęśliwych i spokojnych przede wszystkim :)

  Pozdrawiamy ciepło i zapraszamy do nas:
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Tobie także życzę wszystkiego najlepszego na święta, dużo zdrowa, uśmiechu i wspaniałych spotkań z bliskimi. :) Ach, no i dużo cudownych prezentów pod choinką! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie także życzę Wesołych, zdrowych i pogodnych świąt w gronie rodzinnym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczytanych świąt, dużooo nowych i cudownych powieści. Mądrości i ciepła rodzinnego, a w nowym roku samych dobrych (i czasem tych złych, które tworzą nas dobrymi ludźmi) rzeczy. Życzy Koło Anonimowych Książkoholiczek <3


  http://k-a-k-blogrecenzencki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wesołych Świąt i bogatego, książkowego Mikołaja :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję! A ja w tym roku wszystkim życzę tego samego, bo uważam, że to najważniejsze: zdrowia, miłości i spełniania marzeń, bo dzięki temu życie staje się piękniejsze!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wesołych i spokojnych świąt :)

  OdpowiedzUsuń